Dealer Roku 2018

Wizje motoryzacyjnej przyszłości i prestiżowe statuetki czyli podsumowanie Kongresu Dealerskiego.

Jak co roku marka Skoda zorganizowała Kongres Dealerski, na który zjechali się przedstawiciele wszystkich salonów Skody z całej Polski. Oczywiście nie mogło tam nas zabraknąć.

Kongres Dealerski to uroczysta gala podsumowująca poprzedni rok oraz prezentacja nowości.

Tak było i tym razem. Przyszłość Skody to powiększanie rodziny SUVów o kolejny model . Na razie Vision X jest jeszcze w fazie koncepcyjnej, ale już wywołuje „X-tra uczucia”, nie tylko u fanów marki. Solidna i zdecydowana sylwetka oraz wnętrze naszpikowane nowoczesnymi technologiami wyraźnie nakreślają kierunek w którym zmierza marka. Mamy nadzieję, że wkrótce samochód trafi do produkcji, bo z niecierpliwością czekamy, żeby usiąść za jego kierownicą.

S jak Skoda, S jak Superman, S jak statuetka Dealera Roku

Kongres Dealerski to również prestiżowe nagrody. Jesteśmy niezmiernie dumni, że spośród wszystkich salonów Skody z całej Polski właśnie nasz salon, Skodex Krotoski Cichy, otrzymał wyjątkowe wyróżnienie: „Dealer Roku 2018: Najlepsza Obsługa Klienta”. Statuetka od razu zajęła honorowe miejsce w naszym salonie. Swoim kształtem przypomina nam, że podobnie jak Superman mamy nie tylko super wyróżnienie, ale także super misję. Dziękujemy Wam – naszym klientom, za zaufanie, którym nas darzycie i wszystkie pozytywne opinie, bo właśnie dzięki Wam otrzymaliśmy tę nagrodę. Nie ma co ukrywać, że takie wyróżnienie sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do działania! W końcu tytuł „Dealer Roku 2018: Najlepsza Obsługa Klienta” zobowiązuje.